Kilka słów o nawigacji po blogu i podcastach

Cześć,


Na stronie FlowerPower jest sporo najróżniejszych rzeczy: głównie o nas i o usługach, jakie świadczymy. Mam też jednak ambicję, aby stronka mogła posłużyć jako miejsce, z którego można zaczerpnąć trochę inspiracji – jak możemy wspólnie naprawiać świat, zadbać o planetę i ludzi. To po pierwsze.  A po drugie: chcę zaoferować PR-owcom swoje towarzystwo w podróży, jaką jest rozwój kompetencji i większa skuteczność. Proponując takie wsparcie w rozwoju, chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami: zachęcam do korzystania, bo wiem, że o wiele lepiej uczyć się na cudzych błędach (w tym przypadku – moich), niż na własnej skórze ?.


BLOG: DO-THE-RIGHT-THING
Nazwałem tego bloga DO-THE-RIGHT-THING (czyli RÓB-CO-NALEŻY) ponieważ głęboko wierzę w to, że PR-owiec powinien nie tylko sprawnie i skutecznie komunikować to, co mu się powierza, a więc nie tylko wiedzieć JAK mówić, ale powinien również doradzać swojej własnej firmie czy klientowi, coś więcej, a mianowicie pozytywny content, czyli sugerować CO mówić. A konkretnie: tak zarządzić komunikacją, aby w profesjonalnie komunikować mądre i dobre rzeczy. Komunikować, czyli mówić ale przede wszystkim słuchać. Tutaj zatem znajdziesz teksty i materiały, które - mam nadzieję - będą w tym kontekście przydatne. Czasami jednak natkniesz się na inny content, bo ten blog, to również mój osobisty kanał publicystyczny. Niektóre z wpisów zawierają linki do podcastów – lepiej jest czasami coś powiedzieć, niż się rozpisywać. Tym samym, zapraszam do słuchania podcastów w sekcji RADIO-ON-THE-GO.


PODCASTY: RADIO-ON-THE-GO
Podobnie jak na blogu, w moim podcastowym „radiu” także dzielę się doświadczeniem i wiedzą, które nagromadziły się w sporej ilości w mojej głowie. Zważywszy na fakt, że param się zawodem PR-owca od blisko trzydziestu lat, myślę, że sporo rzeczy może Ci się przydać w codziennej pracy. Tych trzydzieści lat w zawodzie minęło jak z bicza trzasł. Sam nie wiem kiedy to zleciało, ale powiem tyle: jest to nieustanny roller coaster, który daje mi z biegiem lat coraz więcej frajdy i pozwala spotykać fajnych ludzi, na przykład takich, jak Ty. Zaglądaj tu częściej i daj znać, co u Ciebie słychać.